preloader

Başvuru Kayıt Bilgileri

Ad *
Soyad *
E-mail *
Tel *
Ödül alacaklar / Ödül alacak kişi kurum yada kuruluş adı *

Başvuru seçin

Başvuru alanı seçin

Projenin/Uygulamanın Adı

Amacı

Sağladığı Fayda

Özet


3. Uluslararası Çocuğa Değer Katanlar Konferans ve Zirvesi, çağın ruhuna uygun çözümlerle çocuğa değer katmayı hedefleyen proje, fikir ve yaklaşımları, alanında öncü isimlerle buluşturan ve ödüllendiren önemli bir organizasyondur. 

Türkiye‘nin bu alanda yapılmış en büyük organizasyonu olan 3. Uluslararası Çocuğa Değer Katanlar Konferans ve Zirvesi, çağa olan sorumluluğunu çocuğu merkeze alan bir anlayışla yerine getiren, karanlığa ışık tutmuş bu projeler ve fikirleri ödüllendirerek,  iyilik ve güzelliği duyurmak, büyütmek , böylece çocuk merkezli bir dünyaya bir  adım daha yaklaşmayı hedeflemektedir.

Ödüllere adaylık süreci, çocuk ile ilgili değer üreten proje,  fikir ve yaklaşım ve metotların tümüne açıktır. Başvuruları kişiler kendileri veya kurumları adlarına yapabilecekleri gibi,  bir başka kişi ve kurum adına öneri sunarak da yapabileceklerdir. 

Web sayfamızdaki anket aracılığı ile de önerilerde bulunarak sürece katkıda bulunabilir, anlam ve değer üreten projelerden haberdar olmamızı sağlayabilirsiniz. 

Ödüller için aday gösterme kriterlerimiz,  projelerin yenilikçi ve özgün bir içeriğe sahip olması, çocuk için artı değer üretmesi, ve sahasında etkili bir çalışma olmasıdır. 

Başvurular, toplumun çeşitli katmanlarından alanında uzman kişilerden oluşturulmuş ödül komitesi tarafından titizlikle ve şeffaf bir şekilde incelenecek olup, ödüle layık görülen çalışmalar web sayfamızda duyurulacaktır. 

Ödül komitesinde yer alan isimlere ve biyografilerine web sayfamızdan ulaşabilir, tüm süreci  sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Siz de bu önemli ve büyük organizasyonda öneri ve fikirlerinizle  var olmaya ne dersiniz ?